KULLANIM ŞARTLARI

Vocab Builder uygulamasına giriş yapılması, uygulamanın kullanması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, uygulamaya giriş ve yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

Vocab Builder uygulamasını kullanmak herhangi bir ücrete tabi değildir. Fakat uygulamada uygulama içi ürün satışı yapılmaktadır. Ayrıca uygulama reklam içermemektedir.

Vocab Builder fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde  Vocab Builder'dan yararlanamaz. Yine,  Vocab Builder'ın isim hakkı, içeriği ve tasarımına ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, uygulama ve program içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

1. KULLANICI BİLGİLERİNİN TOPLANMASI VE KULLANIMI

Vocab Builder uygulaması, kullanıcılarından, uygulamanın birden çok değişik noktalarında ad, soy adı, e-mail adresi, posta adresi, ve bunlar gibi kişisel bilgiler isteyebilir. Vocab Builder’ın sahibi, Mustafa DAYANIR topladığı bu bilgilerin tek sahibi olup, bu bilgileri, burada açıklanan yararlanma koşullarından başka bir şekilde ve amaçla üçüncü kişilere paylaşmayacaktır.

2. GÜVENLİK

Uygulamada sizden alınan kişisel bilgiler internet üzerinde ve diğer alanlarda korunur.

Vocab Builder uygulama istatistiklerinin kaydedilmesi için Google Analytics ve Firebase Analytics teknolojisini kullanmaktadır. Ayrıca uygulama kullanımınız sırasında cihaz ID’niz ve cihazınızın sağladığı bazı genel veriler Vocab Builder tarafından anonim olarak kaydedilmektedir.

3. HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLER

Vocab Builder kullanım koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirebilir. Bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemeniz tavsiye edilir. Vocab Builder içeriğini oluşturan tüm unsurları önceden haber vermeksizin değiştirme, sona erdirme, yenilerini ekleme ve ücretlendirme haklarını saklı tutmaktadır. Vocab Builder gerekli gördüğü takdirde belli kişilerin, kurumların, ip numaralarının veya ip bloklarının Vocab Builder’a erişimini geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.

Uygulamanın virüs ve bazı zararlı içerik barındırmaması için özen sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle cihazınıza virüs, trojan gibi zararlı yazılımların bulaşması ihtimali bulunmaktadır. Bu gibi risklere karşı antivirüs programları ve benzeri uygulamalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Uygulamamızda gezinmeniz dolayısıyla karşılaşabileceğiniz yazılımsal ve donanımsal hiçbir zarara ilişkin sorumluluk kabul etmemekteyiz. Uygulamayı kullanmaya devam ederek bu konuda bizden talepte bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

Vocab Builder olarak gizliliğinizin son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sizden topladığımız verilerin nasıl elde edildiği, nasıl kullanıldığı ve gerekli görülmesi halinde nasıl paylaşıldığını açıklamak için bu gizlilik politikasını oluşturduk. Burada tanımlanmayan büyük harfle yazılmış terimler, https://www.ydsdil.com/terms adresinde bulunan “Kullanım Koşulları”nda belirtilen anlamlara sahiptir. Gerekli görülmesi durumunda Gizlilik Politikası'nı güncelleme hakkımız bulunmaktadır. Gizlilik Politikası’nda herhangi bir değişiklik yaptığımızda 7 gün içerisinde bu değişikliğe dair sizi bilgilendirecek yapılan son güncellemenin tarihini Gizlilik Politikası’nın en altında belirteceğiz. Bu durumda, Hizmet’i kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikası’ndaki değişiklikleri kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası'nın en güncel versiyonunu dilediğinizde www.ydsdil.com/gizlilik_ilkeleri.html adresinde gözden geçirebilirsiniz. 

1. TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER

Kayıt işleminde bize, adınızı, e-posta adresinizi ve istenebilecek diğer bilgileri sağlarsınız. Ayrıca uygulamayı kullanmaya başladığınızda cihazınızın türünü ve cihazınızın kimliğini toplarız.

Hizmetle etkileşimde bulunduğunuzda Hizmet’i kullanımınızla ilgili bilgileri toplarız. Uygulamayı kullanımınız sırasında toplanan bilgileri size Hizmet sağlayabilmek ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilmemiz için saklıyoruz.

Uygulamayı kullanırken eğitim sırasında verdiğiniz cevapları saklıyor ve testteki performansınızı değerlendirmek, sonuçları rapor etmek ve Vocab Builder’ın yararlılığını, doğruluğunu ve diğer yönlerini değerlendirmek için kullanırız.